LEKTORI

VLADKA LUKÁČOVÁ

Vladka sa niekedy bránila slovu mágia, no dnes vie, že ženská mágia a rituály sú súčasťou kultúry našich prababičiek a ich prababičiek. Vykročila  na cestu oživovania a spájania rôznych ciest do jednej. Tej vlastnej.
Rituálmi sprevádza už 10 rokov a stali sa jej súčasťou, ako
aj možnosťou, ako uctiť svoju životnú cestu, dôležité medzníky
v živote, ale aj niektoré významné okamihy života. Sprevádza skupinovými aj osobnými rituálmi, cyklom Mystérium ženských rituálov, vedie Tradičnú tantra jogu a partnerské rituály spolu so svojim manželom. Je súčasťou lektorského tímu v rámci certifikovaného ročného výcviku pre ceremonialistky Škola ženských rituálov Barbory Zemanovej v Českej republike. 

www.sebavedomazena.sk


RENÁTKA ZEMIN

Renátka sa venuje celostnému prístupu ku zdraviu. V telesnej rovine sa venuje fyzioterapii, manuálnym technikám, masáži rôzneho druhu a intuitívnemu liečivému tancu. Cez celostnú diagnostiku pomáha odhaliť duchovnú príčinu zdravotných disharmónii. Sprevádza ľudí rozpamätaním si, kým skutočne všetci sme. Pracuje v spolupráci s prírodou a sprevádza rituálmi (predpôrodný, prechodový, ukončovací a iné). Vedomosti fyzioterapeuta a praktika tradičnej čínskej medicíny prepája s vlastnými životnými skúsenosťami.


MIŠKA TRIZULJAKOVÁ

Miška je rebelka a hľadačka z generácie hippies. mnohostranná výtvarníčka. /textil, papier, inštalácie, výtvarný odev, divadelné kostýmy/,. rozprávačka príbehov, majsterka reiki, a DJ tanca 5Rytmov® Gabrielle Roth. V roku 2018, v zrelom veku,  objavila 5Rytmov®. Táto dynamická pohybová meditácia jej okamžite učarovala a začala hľadať všetky možné aj nemožné cesty ako priniesť tento pre ňu novoobjavený zázrak do krajiny, kde žije. 5Rytmov® je ňu relax, meditácia aj cesta.  Stala sa akreditovanou spaceholderkou 5Rytmov®, aby  mohla ponúknuť šancu prísť a ochutnať, ako sa ide po tejto ceste.  Môžete tu nájsť slobodný pohyb, uvoľnenie a tiež... niečo navyše. Zakladateľka 5Rytmov® Gabrielle Roth hovorí, že každý tu nájde toľko, ako hlboko sa do 5Rytmov® ponorí. 

www.trizi.net

EVA BALUCHOVÁ

Eva je systemický kouč a facilitátor metód systemických konštelácií a Life Integration Process
a sprievodca systému Génové kľúče. Pracuje so skupinami, rovnako aj s jednotlivcami a vytvára klientom priestor pre získanie nového pohľadu na situácie a ľudí v ich životoch. To im umožňuje uskutočniť zmeny, ktoré robia náš život jednoduchším
a zmysluplnejším.  

Viac info : evabaluchova.com


TEREZA RUTH

Tereza dlhodobo vedie kurzy tantrajógy pre ženy Mohendžodáro a cyklus celodenných seminárov Sedem klenotov ženy. Sprevádza ženy pravidelnými skupinovými stretnutiami / Tanečné meditácie pre ženy, BAUBO Divotance ženskej duše a tiež ponúka individuálne konzultácie spojené s kraniosakrálnou terapiou.
Vo svojej práci vychádza zo svojich 15 ročných lektorských skúseností, z učenia tantry ,tao, šamanských kmeňových tradícií a nepochybne taktiež zo svojho osobného života
Cíti sa hlboko inšpirovaná knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi a archetypom Divokej ženy -Divošky, ktorý vo svojej práci napomáha objaviť v každej žene ako predpoklad k vnútornému sebaobnoveniu a prinavráteniu k vlastnej jedinečnosti.

Viac info : www.terezaruth.com

YEHUDA TAGAR

Yehuda je terapeut a učiteľ, pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy na Slovensku. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu, ktorá sa volá Psychofonetika, vystavanú na základoch antroposofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutická sila. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť čo je nevidené, postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie.

Viac info: www.skolaempatie.sk


MaWu ANANKE

Sprevádza bytosti poznaním vnútorného sveta
a rozpomínaním si na múdrosť duše a života. Pracuje s aktiváciou kmeňových buniek a prastarej pamäti zrodenia ktorá je v nich zaznamenaná, vďaka tradíciám a vedomiu mnohých kmeňov, s ktorými je v spojení.

Učí sa jazyku predkov na svojich cestách a zasväteniach, ktorými prechádza po Južnej Amerike a iných častiach sveta.
Odovzdáva ho ďalej vďaka jednotnej frekvencii srdca cez rituály, aktivácie, meditácie, soundhealing, liečenia, individuálne ceremónie a ďalšie formy energetickej práce.

Už niekoľko rokov je súčasťou tvorby ceremónii a ženských reatreatov ako facilitátorka a lektorka. 

JOZEF MIHALIŠIN

Jozef pôsobí vo firmách, kde vedie manažérsku akadémiu Leaders Create Leaders. Sprevádza mužov a ženy v Škole Iniciácie Duše, ktorá má zámer poskytnúť zručnosti vedúce k psychickej zrelosti človeka. Vedie iniciačný výcvik pre mužov ZRKADLO MUŽA ako aj pre ženy ZRKADLO ŽENY, ktoré vedú k spoznávaniu pravdy o sebe samom. Je veľmi hrdý na projekt CESTA RODINY, v rámci ktorého sa venuje témam Mama a Syn, Otec a Dcéra ako aj na projekt OTCOVIA DEŤOM, v rámci ktorého podporuje v rôznych smeroch mužov v ich role otca. Každoročne prevedie desiatky mužov 13-týždňovým online programom CESTA HRDINU. Pre školy a organizácie vedie program ROCK AND WATER na získanie psycho-sociálnych zručností

https://www.mihalisin.com/

KRISTÍNA SIHELSKÁ

Kristína je ženou, matkou, partnerkou, herečkou, tanečníčkou, sprievodkyňou na ceste sebarozvoja, ženou Medicínskeho kruhu. S pohybom, hlasom a sebavyjadrovaním pracuje celý život – vyštudovala  herectvo a pracuje ako herečka vyše 15 rokov. Sprevádza liečivým tancom TranscenDance. Vedie tanečné ceremónie, sebapoznávacie a sebarozvojové kurzy a retreaty.
Je vo výcviku tanečnej šamanskej praxe Movement Medicine. Absolvovala ročný výcvik Divine Medicine Woman. Vyvinula metódu Liečenie divadlom,
na základe svojich skúseností s herectvom, psychoterapeutickými, meditačnými a šamanskými technikami. Založila  divadelnú skupinu Théaterapia, ktorá prináša ako prvá na Slovensku Playback Theatre. 

www.kristinasihelska.sk

LUCIA LADIVA A TOMÁŠ BUŽEK    

Lucia Ladiva a Tomáš Bužek sú spolu desiaty rok. Tvoria rodinu s ich dcérou Ladou, Luciiným synom Jakubom a Tomášovou už dospelou dcérou Zorkou. Za takmer 10 rokov toho spolu preskákali veľa.
Obaja sú silné osobnosti milujúce slobodu, potrebujú nasledovať volania svojej duše, a to pre vzťah vytvára permanentné skúšky. Navyše sú to dvaja škorpióni, ktorí idú nekompromisne hlboko, skrze svoje strachy
a traumy. Transformačnou silou ich vzťahu je úprimná láska, ktorá im zas a znova ukazuje, ako sa odovzdávať jeden druhému tak, aby zostali autentickí a slobodní.
9 rokov žili na Bráne, na silovom mieste na hrebeni pohoria Javorie, v neprístupných a skromných podmienkach, istý čas bez vody a elektriny, s neustále sa meniacou komunitou ľudí. Pomaly a trpezlivo tu tvorili energeticky sebestačný priestor v harmónii
s prírodou, kde si ľudia môžu prechádzať osobnou transformáciou a spočinúť v objatí živlov, "mimo civilizácie". Minulú jeseň našli druhý domov na Ibize, kde pokračujú vo svojej práci s ľuďmi a so Zemou na medzinárodnej úrovni.

Obaja sprevádzajú obradmi a prechodovými rituálmi skupiny aj jednotlivcov. Sú inšpirovaní šamanskými technikami, učeniami prírodných národov a prírodou samotnou. Venujú sa tiež prehlbovaniu a skúmaniu autentickej komunikácie, harmónie, rovnosti a skutočnej intimity vo vzťahoch. Svoje objavy radi zdieľajú s ostatnými vo forme párových sprevádzaní, prednášok a diskusií. Spoločne taktiež tvoria hudbu
a prinášajú svoje piesne na obradoch a koncertoch.

MAB JUNGA a IGOR MIHÁĽ

Martina Mab Junga, žena ktorá otvára ženský potenciál. Aktivuje u žien ich vlastné vnútorné vedenie. Jej hlavným zameraním sú partnerské vzťahy. Vedie individuálne sedenia a semináre na znovuobjavenie vášne vo vzťahu. Je vyhľadávaná pármi v kríze. S tými trénuje hĺbkovú pocitovú komunikáciu. Pracuje aj so zmenou vzťahových kódov, venuje sa témam počatia, tehotenstva, pôrodov a novým princípom vo výchove.

Igor Miháľ je spolutvorcom Hĺbkovej pocitovej komunikácie medzi pármi. Vedie hry pre deti a dospelých, ktoré uvoľňujú staré modely a vzorce z povedomia a tela človeka. Vedie PLAY 2 FIGHT - OPEN MIND BOXING, lektor Nordic walkingu, ktorý prepája pohyb a vedomú prácu so svojim vnútrom, za cieľom prebúdzania vnútorného potenciálu človeka.

www.stebou.sk

KATARÍNA AZEIRA a VILIAM ZMETÁK 

Katarína robí ženské kruhy, sprevádza ženy na ich ceste sebapoznania. Pozýva ich do života s otvoreným srdcom. Pracujeme spolu na uvoľnení starých blokov, vyliečení zranenia a následným prepisom nefunkčných programov. Najviac sa zaoberá témou posvätnej sexuality ženy a posvätného spojenia muža a ženy
a ich návrat do jednoty. Súčasťou toho, čo prinášam je tiež tvorba energetických obrazov a silových predmetov z hliny.

Viliam pomocou Holistického counselingu sprevádza jednotlivcov a páry v práci s vnútorným svetom, kde uvoľňujeme energetické a emočné bloky v tele aj pomocou Bodyworku.
Touto prácou človek vstupuje do integrálnej úrovne vedomia, kde je možné vidieť súlad v situáciách, ktoré sú v nižších úrovniach označované ako konfliktné resp. nezlúčiteľné. Praktikuje integrálnu filozofiu v každodennom živote. Zároveň sa venuje témam: Sexualita, Smrť a Celistvosť.

Pre zarezervovanie miesta na naše podujatia, kliknite prosím na REGISTRÁCIU.