LEKTORI

TEREZA RUTH

Tereza dlhodobo vedie kurzy tantrajógy pre ženy Mohendžodáro a cyklus celodenných seminárov Sedem klenotov ženy. Sprevádza ženy pravidelnými skupinovými stretnutiami / Tanečné meditácie pre ženy, BAUBO Divotance ženskej duše a tiež ponúka individuálne konzultácie spojené s kraniosakrálnou terapiou.
Vo svojej práci vychádza zo svojich 15 ročných lektorských skúseností, z učenia tantry ,tao, šamanských kmeňových tradícií a nepochybne taktiež zo svojho osobného života
Cíti sa hlboko inšpirovaná knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi a archetypom Divokej ženy -Divošky, ktorý vo svojej práci napomáha objaviť v každej žene ako predpoklad k vnútornému sebaobnoveniu a prinavráteniu k vlastnej jedinečnosti.

Viac info : www.terezaruth.com

RENÁTA ZEMIN

Renátka sa venuje celostnému prístupu ku zdraviu.
V telesnej rovine sa venuje fyzioterapii, manuálnym technikám, masáži rôzneho druhu a intuitívnemu liečivému tancu. Cez celostnú diagnostiku pomáha odhaliť duchovnú príčinu zdravotných disharmónii. Sprevádza ľudí rozpamätaním si, kým skutočne všetci sme. Pracuje v spolupráci s prírodou a sprevádza rituálmi (predpôrodný, prechodový, ukončovací a iné). Vedomosti fyzioterapeuta a praktika tradičnej čínskej medicíny prepája s vlastnými životnými skúsenosťami.


MIŠKA TRIZULJAKOVÁ

Miška je rebelka a hľadačka z generácie hippies. mnohostranná výtvarníčka. /textil, papier, inštalácie, výtvarný odev, divadelné kostýmy/,. rozprávačka príbehov, majsterka reiki, a DJ tanca 5Rytmov® Gabrielle Roth. V roku 2018, v zrelom veku,  objavila 5Rytmov®. Táto dynamická pohybová meditácia jej okamžite učarovala a začala hľadať všetky možné aj nemožné cesty ako priniesť tento pre ňu novoobjavený zázrak do krajiny, kde žije. 5Rytmov® je ňu relax, meditácia aj cesta.  Stala sa akreditovanou spaceholderkou 5Rytmov®, aby  mohla ponúknuť šancu prísť a ochutnať, ako sa ide po tejto ceste.  Môžete tu nájsť slobodný pohyb, uvoľnenie a tiež... niečo navyše. Zakladateľka 5Rytmov® Gabrielle Roth hovorí, že každý tu nájde toľko, ako hlboko sa do 5Rytmov® ponorí. 

www.trizi.net

EVA BALUCHOVÁ

Eva je systemický kouč a facilitátor metód systemických konštelácií a Life Integration Process
a sprievodca systému Génové kľúče. Pracuje so skupinami, rovnako aj s jednotlivcami a vytvára klientom priestor pre získanie nového pohľadu na situácie a ľudí v ich životoch. To im umožňuje uskutočniť zmeny, ktoré robia náš život jednoduchším
a zmysluplnejším.  

Viac info : evabaluchova.com


MAWU ANANKE

Sprevádza bytosti poznaním vnútorného sveta
a rozpomínaním si na múdrosť duše a života. Pracuje s aktiváciou kmeňových buniek a prastarej pamäti zrodenia ktorá je v nich zaznamenaná, vďaka tradíciám a vedomiu mnohých kmeňov, s ktorými je v spojení.

Učí sa jazyku predkov na svojich cestách a zasväteniach, ktorými prechádza po Južnej Amerike a iných častiach sveta.
Odovzdáva ho ďalej vďaka jednotnej frekvencii srdca cez rituály, aktivácie, meditácie, soundhealing, liečenia, individuálne ceremónie a ďalšie formy energetickej práce.

Už niekoľko rokov je súčasťou tvorby ceremónii a ženských reatreatov ako facilitátorka a lektorka. 

YEHUDA TAGAR

Yehuda je terapeut a učiteľ, pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy na Slovensku. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu, ktorá sa volá Psychofonetika, vystavanú na základoch antroposofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutická sila. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť čo je nevidené, postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie.

Viac info: www.skolaempatie.sk


MAB JUNGA a IGOR MIHÁĽ

Martina Mab Junga, žena ktorá otvára ženský potenciál. Aktivuje u žien ich vlastné vnútorné vedenie. Jej hlavným zameraním sú partnerské vzťahy. Vedie individuálne sedenia a semináre na znovuobjavenie vášne vo vzťahu. Je vyhľadávaná pármi v kríze. S tými trénuje hĺbkovú pocitovú komunikáciu. Pracuje aj so zmenou vzťahových kódov, venuje sa témam počatia, tehotenstva, pôrodov a novým princípom vo výchove.

Igor Miháľ je spolutvorcom Hĺbkovej pocitovej komunikácie medzi pármi. Vedie hry pre deti a dospelých, ktoré uvoľňujú staré modely a vzorce z povedomia a tela človeka. Vedie PLAY 2 FIGHT - OPEN MIND BOXING, lektor Nordic walkingu, ktorý prepája pohyb a vedomú prácu so svojim vnútrom, za cieľom prebúdzania vnútorného potenciálu človeka.

www.stebou.sk

KATARÍNA AZEIRA a VILIAM ZMETÁK 

Katarína robí ženské kruhy, sprevádza ženy na ich ceste sebapoznania. Pozýva ich do života s otvoreným srdcom. Pracujeme spolu na uvoľnení starých blokov, vyliečení zranenia a následným prepisom nefunkčných programov. Najviac sa zaoberá témou posvätnej sexuality ženy a posvätného spojenia muža a ženy
a ich návrat do jednoty. Súčasťou toho, čo prinášam je tiež tvorba energetických obrazov a silových predmetov z hliny.

Viliam pomocou Holistického counselingu sprevádza jednotlivcov a páry v práci s vnútorným svetom, kde uvoľňujeme energetické a emočné bloky v tele aj pomocou Bodyworku.
Touto prácou človek vstupuje do integrálnej úrovne vedomia, kde je možné vidieť súlad v situáciách, ktoré sú v nižších úrovniach označované ako konfliktné resp. nezlúčiteľné. Praktikuje integrálnu filozofiu v každodennom živote. Zároveň sa venuje témam: Sexualita, Smrť a Celistvosť.

LUCIA LADIVA A TOMÁŠ BUŽEK    

Lucia Ladiva a Tomáš Bužek sú spolu desiaty rok.
Tvoria rodinu s ich dcérou Ladou, Luciiným synom Jakubom
a Tomášovou už dospelou dcérou Zorkou.
Za takmer 10 rokov toho spolu preskákali veľa.
Obaja sú silné osobnosti milujúce slobodu,
potrebujú nasledovať volania svojej duše, a to pre vzťah
vytvára permanentné skúšky. Navyše sú to dvaja škorpióni,
ktorí idú nekompromisne hlboko, skrze svoje strachy
a traumy. Transformačnou silou ich vzťahu je úprimná láska,
ktorá im zas a znova ukazuje, ako sa odovzdávať jeden druhému tak,
aby zostali autentickí a slobodní.
9 rokov žili na Bráne, na silovom mieste na hrebeni pohoria Javorie,
v neprístupných a skromných podmienkach, istý čas bez vody a elektriny,
s neustále sa meniacou komunitou ľudí. Pomaly a trpezlivo tu tvorili energeticky sebestačný priestor v harmónii
s prírodou, kde si ľudia môžu prechádzať osobnou transformáciou
a spočinúť v objatí živlov, "mimo civilizácie". Minulú jeseň našli druhý domov
na Ibize, kde pokračujú vo svojej práci s ľuďmi a so Zemou na medzinárodnej úrovni.

Obaja sprevádzajú obradmi a prechodovými rituálmi skupiny aj jednotlivcov.
Sú inšpirovaní šamanskými technikami, učeniami prírodných národov
a prírodou samotnou. Venujú sa tiež prehlbovaniu a skúmaniu
autentickej komunikácie, harmónie, rovnosti a skutočnej intimity vo vzťahoch.
Svoje objavy radi zdieľajú s ostatnými vo forme párových sprevádzaní,
prednášok a diskusií. Spoločne taktiež tvoria hudbu
a prinášajú svoje piesne na obradoch a koncertoch.

Pre zarezervovanie miesta na naše podujatia, kliknite prosím na REGISTRÁCIU.