KURZ ZDRAVÝ CHRBÁT PRE TEHOTNÉ

Čas: pondelky  10.00 - 11.30
Lektorka:
 Renáta Zemin
Cena:
80€ (8 lekcií)


AKTUÁLNY TERMÍN 

od 8.4. do 27.5.

každý pondelok 10.00 - 11.30

Milé ženy - tehuľky,
pozývame vás na nový kurz Zdravý chrbát pre tehotné, aby ste si aj počas tehotenstva zachovali svoju kondíciu, naučili sa zdravo dýchať a precvičili nielen chrbát, ale celé telo.

Kurz je vhodný od 2. trimestra a pre tehotenstvo bez komplikácií.

Čo vás v kurze čaká:
- zachovanie zdravého pohybu aj počas tehotenstva
- prevencia pred bolesťami pohybového aparátu
- udržanie kondície
- naučíme sa ako zdravo dýchať
- ukážeme si cviky pre zdravý chrbát a pokojnú myseľ

Referencie na pravidelné cvičenie Zdravý chrbát 

Cvičenie je pre mňa relax, na ktorý sa vždy veľmi teším. Po roku cvičenia jogy na zdravý chrbát, sa mi úplne stratili ťažkosti, ktoré som mala a cítim sa výborne. Cvičenie má aj blahodárne účinky pre moju myseľ. 

Ivanka, starostka

Škoda, že ZDRAVÝ CHRBÁT cvičenie je iba 1x týždenne. Veľa krát sa mi tam nechce ísť, ale pocit po cvičení - pružnejšie a uvoľnené telo i hlava, sú mi vždy motiváciou na prekonanie mojej pohodlnosti. Bez tohto cvičenia si to už neviem predstaviť. A je to nielen cvičenie samotné, čo veľmi oceňujem, ale je to aj naša inštruktorka a celá naša skupina.

Ajka

Cvičenie prebieha vo veľmi príjemnej atmosfére. Vďaka jednoduchým a účinným cvikom sa mi veľmi zlepšila pohyblivosť ramena, s ktorým som mala predtým problém.

Elenka

Renátka prináša veľmi príjemne vyváženú kombináciu rehabilitačných techník a cvikov klasickej fyzioterapie namiešanú s prvkami jogy a čchi kungu. Cvičenie je tak bezpečné a prínosné aj pre ľudí so zdravotnými pohybovými problémami, ale zároveň otvára ďalší obzor vzťahu k svojmu telu.

Katka Klim

Pomoc telu, oddych,
hlave srdečná vďaka.

Boženka