SpoluKoncert & Zvuková meditácia

Čas: sobota 17.00 - 20.00

Vystupujú: Mirka Kroner & Ondrej Križan, Kikon (Neha!) a Alapastel

Cena: 20 € 


Pozývame vás na zvukovú prechádzku, na uvoľnenie sa v hudbe, spojenie sa
s plynutím v našej vnútornej krajine, ktorá sa pripravuje na predjarie.

SpoluKoncert je spojením dvoch hudobných projektov, zároveň je nežným rozčerením hraníc medzi hudobníkmi a obecenstvom. Prísť si len zavnímať hudbu je úplne vítané, zároveň budeme držať bezpečný priestor spolutvorby pre tých, ktorí budú cítiť chuť zapojiť sa.

Svojimi hlasmi, gitarou, bubnami, fujarou a živou ambientnou elektronikou vás budú sprevádzať Mirka Kroner & Ondrej Križan, Kikon (Neha!) a Alapastel. Budete si môcť užiť koncert už zložených piesní a aj takých hudobných pasáží, ktoré vzniknú v našom spoločnom poli.

Mirka s Ondrejom vás vezmú na svoje známe cestičky, kde veje vánok hladiaci dušu i uši, vnášajúci nádej do každodennej reality. Postupne však otvoríme bránu aj tomu, čo sa chce vynoriť. V hudobnej improvizácií budú vítané vaše hlasy, pohyb, či bdelá prítomnosť. 

Alapastel a Kikon vás následne prevedú spoločnou zvukovou meditáciou. Ich ingredienciami budú inšpirácia v tu a teraz, zvuky priamo stvorené pre túto udalosť a dávka neznáma, v ktorom nám posvieti na cestu intiuícia. Možno sa pridá aj váš hlas, telo?